top of page

Bezpłatny Jobcoaching czyli gdzie czeka na Ciebie praca w Niemczech?

AVGS Gutschein w Niemczech: Co to jest i jakie są jego zalety


W Niemczech coraz większy nacisk kładzie się na wsparcie osób bezrobotnych i poszukujących pracy w znalezieniu odpowiedniej ścieżki zawodowej. Jednym z narzędzi, które odgrywa kluczową rolę w tym procesie, jest tzw. "AVGS Gutschein". W tym artykule dowiemy się, czym dokładnie jest AVGS Gutschein i jakie korzyści przynosi dla osób szukających pracy w Niemczech.

Czym jest AVGS Gutschein?


AVGS (Aktivierungs- und Vermittlungsgutschein) Gutschein to niemiecki termin oznaczający "Bon aktywizacyjno-pośrednictwa". Jest to bon finansowany przez Federalną Agencję Pracy (Bundesagentur für Arbeit – BA abo Jobcenter ), który daje osobom bezrobotnym prawo do skorzystania z różnych usług i programów mających na celu poprawę ich szans na znalezienie pracy lub podniesienie kwalifikacji zawodowych.


Osoby, które spełniają określone kryteria bezrobocia lub znajdują się w sytuacji zagrożenia bezrobociem, mogą otrzymać AVGS Gutschein od doradcy zawodowego w urzędzie pracy. Gutschein może być używany na różne cele, takie jak szkolenia zawodowe, kursy językowe, wsparcie coachingowe czy staże zawodowe.


Jeśli szukasz pracy w Niemczech i chciałabyś skorzystać z profesjonalnej pomocy i to PO POLSKU, to zapraszam do kontaktu ze mną! Prowadzę bezpłatny Jobcoaching w ramach AVGS Gutschein.


Zalety AVGS Gutschein- znajdź szybko pracę w Niemczech albo naucz się języka!


Wsparcie w rozwoju zawodowym: Otrzymanie AVGS Gutschein daje osobom bezrobotnym możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach, które podnoszą ich kwalifikacje i umiejętności, co z kolei zwiększa szanse na znalezienie odpowiedniej pracy.

Osoby otrzymujące Gutschein mogą skorzystać z usług coachingowych, które pomagają w opracowaniu strategii poszukiwania pracy, pisaniu CV, przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych i efektywnej komunikacji z pracodawcami.


Dzięki finansowemu wsparciu z Gutschein, osoby bezrobotne mogą podjąć szkolenia i kursy, które w innych okolicznościach mogłyby być dla nich finansowo nieosiągalne.


Masz pytania?Nie czekaj -Napisz!

Aktuelle Beiträge

Alle ansehen

Comentarios


bottom of page