top of page

Jobcoaching - Indywidualne poradnictwo zawodowe - bezpłatne dla osób zarejestrowanych w AfA lub JC

Znajdź pracę w Niemczech!


Planujesz znaleźć pracę w Niemczech, ale czujesz się przytłoczona różnymi aspektami tego procesu? Jeśli tak, to mam dla Ciebie świetne rozwiązanie. Jobcoaching, który prowadzę, jest całkowicie bezpłatny dla osób zarejestrowanych w niemieckich urzędach pracy (Agentur für Arbeit/Jobcenter). W trakcie naszego Jobcoachingu mogę Cię wesprzeć na każdym etapie podjęcia decyzji o nowej ścieżce zawodowej.


Indywidualny Jobcoaching - za darmo i po polsku


Jeżeli pochodzisz z Polski i stajesz przed wyzwaniami systemu biurokratycznego i zawodowego w Niemczech, to jestem tu, aby Ci pomóc. Niezależnie od tego, czy szukasz pracy, potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu CV, czy też chcesz rozwijać swoje umiejętności, jestem gotowa Cię wesprzeć.


Jak to działa?


Wspólnie będziemy tworzyć plan dostosowany do Twoich potrzeb. Przeanalizujemy Twoją sytuację obecną i cele zawodowe, a także określimy Twoje mocne strony. Jeśli Twoja znajomość języka niemieckiego jest ograniczona, nie ma problemu - komunikacja może odbywać się w języku polskim, angielskim, niemieckim lub hiszpańskim, tak abyś mogła zrozumieć i czuć się komfortowo. Spotykamy się wygodnie online i godzinowo umawiamy się elastycznie, tak aby dopasować się do Twojego obecnego dnia.


Co możesz zyskać?


  • Przygotowanie CV i listów motywacyjnych w języku niemieckim

  • Przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych

  • Orientacja zawodowa

  • Aktywne wsparcie podczas procesu aplikacyjnego

  • Rozpoznawanie swoich mocnych stron i zdolności

  • Wzmacnianie pewności siebie i motywacji

  • Pomoc w rozwiązywaniu różnych problemów zawodowych

  • Wsparcie związane z nauką języka niemieckiego w kontekście pracy


Jak się zapisać na Jobcoaching?


Jeśli jesteś zarejestrowana jako bezrobotna lub poszukująca pracy w Niemczech, możesz skorzystać z bonu aktywizacyjnego i pośrednictwa pracy (AVGS), który pokrywa koszty moich usług. Wystarczy złożyć odpowiedni wniosek w Agentur für Arbeit lub Jobcenter, aby uzyskać możliwość skorzystania z coachingu.


Czy to jest dla Ciebie?


Jeśli jesteś kobietą mieszkającą w Niemczech, mam specjalny program skierowany do Ciebie. Bez względu na to, czy jesteś mamą na macierzyńskim, czy poszukujesz pracy dostosowanej do Twojego stylu życia, moje wsparcie może Ci pomóc odnaleźć swoją ścieżkę zawodową.


Moja oferta coachingowa jest dedykowana wszystkim, którzy szukają pracy w Niemczech i potrzebują wsparcia na drodze do jej znalezienia. Jako osoba, która sama przeszła przez ten proces, chcę Cię wesprzeć w osiągnięciu Twoich celów zawodowych.


Jeśli jesteś gotowa podjąć kroki w kierunku lepszej przyszłości zawodowej, chcesz znaleźć nową, lepszą pracę w Niemczech, to zapraszam do kontaktu.


6 Ansichten0 Kommentare

Aktuelle Beiträge

Alle ansehen
bottom of page