top of page

Bezpłatna porady dla osób zarejestrowanych w AfA lub JC czyli dobra praca w Niemczech dla Ciebie na wyciagnięcie ręki!

Aktualisiert: 18. Jan.

Znajdź pracę w Niemczech!


Planujesz znaleźć pracę w Niemczech, ale czujesz się przytłoczona różnymi aspektami tego procesu? Jeśli tak, to mam dla Ciebie świetne rozwiązanie. Jobcoaching- indywidulane poradnictwo zawodowe, który prowadzę, jest całkowicie bezpłatny dla osób zarejestrowanych w niemieckich urzędach pracy (Agentur für Arbeit/Jobcenter). W trakcie naszego Jobcoachingu mogę Cię wesprzeć na każdym etapie orientacji na rynku zawodowym w Niemczech.Indywidualny Jobcoaching - za darmo i po polsku


Jeżeli pochodzisz z Polski i stajesz przed wyzwaniami systemu biurokratycznego i zawodowego w Niemczech, to jestem tu, aby Ci pomóc. Niezależnie od tego, czy szukasz pracy, potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu CV, czy też chcesz rozwijać swoje umiejętności.


Jak to działa?


Wspólnie ze mną stworzysz plan dostosowany do Twojej aktualnej sytuacji i potrzeb. Przeanalizujesz Twoją sytuację obecną i cele zawodowe, a także określisz Twoje mocne strony i te, nad którymi trzeba popracować. Jeśli Twoja znajomość języka niemieckiego jest ograniczona, nie ma problemu - u mnie komunikacja może odbywać się w języku polskim, tak abyś mogła zrozumieć i czuć się komfortowo. Nie u każdego Jobcoacha będzie taka możliwość. Spotykamy się wygodnie online i godzinowo umawiamy się elastycznie, tak aby dopasować się do Twojego obecnego dnia.


Co możesz zyskać?


  • Przygotowanie CV i listów motywacyjnych w języku niemieckim

  • Przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych

  • Orientacja zawodowa

  • Aktywne wsparcie podczas procesu aplikacyjnego

  • Rozpoznawanie swoich mocnych stron i zdolności

  • Wzmacnianie pewności siebie i motywacji

  • Pomoc w rozwiązywaniu różnych problemów zawodowych

  • Plan na polaczenie pracy z życiem osobistym i rodzina

  • Wsparcie związane z nauką języka niemieckiego w kontekście pracy


Jak się zapisać na Jobcoaching?


Jeśli jesteś zarejestrowana jako bezrobotna lub poszukująca pracy w Niemczech, możesz skorzystać z bonu aktywizacyjnego i pośrednictwa pracy (AVGS), który pokrywa koszty moich usług. Wystarczy złożyć odpowiedni wniosek w Agentur für Arbeit lub Jobcenter, aby uzyskać możliwość skorzystania z coachingu. Ten wniosek powinien być pisemny i wysłany pocztą.


Czy to jest dla Ciebie?


Jeśli jesteś kobietą mieszkającą w Niemczech, bez względu na to, czy jesteś mamą na macierzyńskim, czy poszukujesz pracy dostosowanej do Twojego stylu życia, moje wsparcie pomoże Ci stworzyć plan na życie na własnych warunkach na emigracji. Praca jest ważnym aspektem naszego życia, ale głęboko wierze ze nie najważniejszym. Dlatego na naszych spotkaniach patrzymy na Twoją sytuacje całościowo i indywidulanie.


Moja oferta coachingowa jest dedykowana kobietom, które szukają pracy w Niemczech, pomysłu na siebie i potrzebują wsparcia na drodze do rozwinięcia skrzydeł w nowym miejscu zamieszkania. Jako osoba, która sama przeszła przez ten proces, chcę Cię wesprzeć w osiągnięciu Twoich celów zawodowych.


Jeśli jesteś gotowa podjąć kroki w kierunku lepszej przyszłości zawodowej, chcesz znaleźć nową, lepszą pracę w Niemczech, to zapraszam do kontaktu.


Aktuelle Beiträge

Alle ansehen

Comments


bottom of page