top of page
IMG-2410.jpg

Poznajmy sie!

Kim jestem? Mama, pedagozka, migrantka...

 

Swoje pierwsze kroki na berlińskiej ziemi stawiałam nie znając języka ani systemu pracy w Niemczech. Bałam sie, szukałam, gubiłam, pytałam, błądziłam...aż UDALO MI SIE!  Dlatego bardzo dobrze wiem, jakie wyzwania stoją teraz na Twojej drodze. Zastanawiasz się pewnie jakie jest tutaj podejście do pracy, rodziny i dzieci, jak wygląda dzień pracy np. w niemieckim przedszkolu czy i jak realizowana jest podstawa programowa. A przede wszystkim pytasz siebie czy poradzisz sobie z językiem niemieckim.

Dobrze, że tutaj trafiłaś, bo mam dla Ciebie praktyczne odpowiedzi na te i inne krążące ci po głowie pytania i wątpliwości, które pozwolą Ci odnaleźć się w niemieckiej rzeczywistości pracy i edukacji!

  • Facebook
  • Instagram

Specjalnie dla Ciebie...

Wiesz, że tą stronę stworzyłam specjalnie dla Ciebie w języku mojego serca? Chciałam, żebyś mogła poczuć się swobodnie i nawiązać do tego co już wiesz i dobrze znasz. Tak, bo nauka idzie w parze z motywacja i jesteś po prostu skazana na sukces, ale tylko jeśli tego naprawdę chcesz! Tak, dlatego też stworzyłam ta stronę z materiałami przeznaczonymi tylko dla osób mówiących po polsku.

...narzędzia do pracy!

A ponieważ już od wielu lat pracuje w branży edukacji i rozwiju zawodowego w Niemczech i pomagam osobom wielu narodowości odnaleźć się na rynku pracy ( nie tylko z dziećmi)  w Niemczech, bo tak - to jest nie lada wyzwanie, które samemu ciężko pokonać- wypracowałam wiele narzędzi, które są łatwe w użyciu a ułatwiają niesamowicie zycie i prace na wlasnych warunkach na emigracji! Sprawdź sama!

IMG-2448.jpg
bottom of page