top of page
Image by Brooke Cagle

Jak znaleźć dobrą pracę w Niemczech- krok po kroku do pracy w Niemczech.

Coaching w 100% finansowany przez Urząd Pracy (Agentur für Arbeit /Jobcenter) w Niemczech🤩

Image by AbsolutVision
Znajdź pracę w Niemczech pasująca do Ciebie i Twojego stylu życia!

 

Jesteś kobietą mieszkająca w Niemczech? Jesteś mama na macierzyńskim i zastanawiasz się jak na wrócić na rynek pracy i to w Niemczech? Szukasz na siebie pomysłu a może wiesz co chciałabyś robić ale nie wiesz od czego zacząć?

GettyImages-1272319404_ravid.jpg

 Masz już dosyć martwienia się, że niemiecki jest zbyt trudny a Ty szukając pracy w ogóle nie wiesz od czego zacząć? Słyszysz wszędzie, że jest praca, i dla chcącego nic trudnego😏?

 

Ale TY nie chcesz pierwszej lepszej pracy, tylko chcesz wreszcie mieć perspektywę zawodową, która pomoze Ci rozwinąć skrzydła, móc zarabiać godziwe pieniądze i układać życie po swojemu?

 

To świetnie, że to czytasz! Ja sama dokładnie przez ten proces przychodziłam, bez języka, z małym doświadczeniem i z pytaniami w głowie: Jak to działa w Niemczech?

 Po wielu latach i ciężkiej pracy, bogatsza o doświadczenie mogę Ci pomoc to poukładać: krok po kroku. Nie musisz błądzić po omacku, skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia w bezpłatnym programie coachingowym finansowanym przez niemiecki urząd pracy.

Anmelden

🚀Podczas tego treningu:

 

• Przygotujesz CV, list motywacyjny i siebie do rozmów kwalifikacyjnych po niemiecku

• Orientacja zawodowa

• Określisz swoje mocne strony i zdolności

• Wzmocnisz pewność siebie i motywacje

• Otrzymasz wsparcie przy wszelkiego rodzaju problemach

• Podszkolisz Język niemiecki związany z pracą

(w zależności od potrzeb)

🚀Dla Kogo:

 

• Osoby bez i z uznanymi kwalifikacjami

• Osoby poszukujące pomysłu na siebie

• Osoby chcące pracować z dziećmi w Niemczech

• Mamy na macierzyńskim

• Połączenie pracy, rodziny i życia prywatnego

Czego możesz oczekiwać?

💡       Pomoc w uznaniu kwalifikacji

💡       Pomoc w komunikacji z urzędami

💡      Orientacja zawodowa na niemieckim

                 Rynku Pracy

💡    Określenie swoich mocnych stron i zdolności

💡    Wzmocnienie pewności siebie i motywacji

💡    Przygotowanie CV oraz listu motywacyjny

💡    Przygotowanie na rozmowy kwalifikacyjne

 

💡   Języka niemiecki w konteksie pracy i nauki

💡 Pomoc w znalezieniu                               pracy/ praktyki/ Ausbildung/Kursu...

Zapisz się przez formularz na niezobowiązująca rozmowę wstępną!

Dziękuję za Twoją wiadomości. Cieszę się że chcesz wziąć swoją przyszłość w swoje ręce! Odezwę się w sprawie spotkania w ciągu 48 godzin. Pozdrowienia z Berlina, Natalia Cordero-Hilcher

Natalia Cordero-Hilcher.heic

"Twoim najważniejszym narzędziem pracy jesteś Ty, ze wszystkimi swoimi doświadczeniami, pochodzeniem, kulturą i językiem... Odkryj własne zasoby i wzmocnij swoje umiejętności, aby łatwiej żyć w Niemczech!"

Cześć, nazywam się Natalia Cordero-Hilcher, i to ja kierują ta ofertę do Ciebie. Tak jak Ty - Tutaj zaczynałam od zera, uczyłam się języka i szukałam pracy.  Teraz chce Ci pomoc szybko rozwinąć skrzydła! Od ponad 10 lat aktywnie wspieram przede wszystkim mamy i rodziny z Polski w znalezieniu swojego szczęścia w nowym miejscu zamieszkania. To, co gotowa ruszyć po swoje marzenia?

 

Doszłaś już tutaj to znaczy, że interesujesz się tematem tego, jak przygotować się na rynku pracy w Niemczech. Świetnie, bo to jest coś na czym się znam bardzo dobrze! I bardzo się cieszę, że chcesz wziąć sprawy w swoje ręce i pewnie sięgać po swoją przyszłość. Zapisz się na listę teraz, bo miejsca mam ograniczone!

W tym programie Coachingowym otrzymasz dokładnie taką pomoc jakiej potrzebujesz! Jesteś obecnie zarejestrowana jako bezrobotna albo szukająca pracy w Niemczech? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie bezpłatna!

Dziękuję Ci za to, że mi wyjaśniłaś, jak działa rynek pracy w Niemczech i poukładałaś ten chaos w mojej głowie. Szczerze to już nie wiedziałam, czy kiedykolwiek uda mi się pracować w zawodzie. Miałam takiego dola, bo nie wiedziałam za co się najpierw zabrać!  Teraz już wiem co mam zrobić i co CHCE robić! 

Martyna

Natalia, jesteś zlotem! Dzięki Tobie zaczęłam moje wymarzone Ausbildung! Masz nieskończoną cierpliwość i tak pozytywne podejście, dzięki temu przestalam odkładać na później i siec bać i ruszyłam do akcji!

 

Paulina

Zapisz się przez formularz na niezobowiązująca rozmowę wstępną!
Image by Jacqueline Munguía
bottom of page