top of page
Freundinnen
  • Chcesz rozpocząć pracę z dziećmi w niemieckim żłobku lub przedszkolu?

  • Chcesz się przygotować na start w niemieckim przedszkolu?

  • Widziałaś ofertę pracy jako Erzieher ale nie jesteś pewna czy dasz rade w tej pracy i to po  niemiecku?

  • Masz doświadczenie pedagogiczne, ale brakuje Ci wiedzy i pewności siebie?

  • A może jesteś dopiero na początku tej drogi i chcesz od podstaw poznać pracę w niemieckiej placówce?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś "tak", to znaczy, że jesteś w dobrym miejscu. Chodź pokaże Ci prace w Kita od środka!

Kunstkurs

Budzisz się, a pierwsze, co czujesz, to nie tylko spokój, ale także niepohamowaną motywację. Wiesz, że czeka Cię kolejny dzień pełen możliwości i inspiracji, pełen spotkań z małymi, pełnymi energii istotami, które zmieniają świat jednym uśmiechem.

 

Stajesz przed lustrem i widzisz więcej niż tylko pewność siebie. Widzisz iskrę w swoich oczach. Dzięki kursowi, który właśnie ukończyłaś, wiesz, że Twoje pomysły są ważne, a kreatywna praca pedagogiczna nie zna granic. Znasz rytm dnia i wiesz, jak wypełnić go wypełnić śmiechem, nauką i przygodą.

 

 Czujesz ekscytację na myśl o tym, jak dzieci zareagują na Twój pomysł na dzisiejsze zajęcia plastyczne. Ich radość i entuzjazm są Twoją największą nagrodą, a każdy ich uśmiech jest Twoją inspiracją do dalszego działania. To nie jest tylko praca – to przywilej widzenia świata oczami dziecięcej wyobraźni. Brzmi niesamowicie, prawda? Chcesz żeby tak właśnie wyglądał Twój dzień w pracy?  

Przedstawiam Ci mój autorski kurs przygotowujący do pracy

w niemieckim systemie edukacji:

💫Praca i Pedagogika w niemieckim przedszkolu TO GO💫

Naucz się, jak pracować z dziećmi w Niemczech: szybko i bezstresowo! Zdobądź wiedzę i poczuj się pewnie na rynku pracy w Niemczech, zrealizuj wkońcu swoje plany - wolne miejscach w niemieckich placówkach już czekają na Ciebie! Zastanawiasz się, czy dasz radę? Z odpowiednim przygotowaniem i wiedzą, nic nie stanie Ci na drodze!

  Czego się nauczysz w trakcie kursu? 

Anmelden

Zrozumiesz systemu edukacji przedszkolnej w Niemczech

Poznasz metodyke nauczynia w niemieckimch placowkach

Poznasz zadania i obowiązki w pracy z dziecmi 1-6

przygotujesz sie do pracy w niemieckiej placowce

Przygotuj się do pracy w niemieckiej placówce!


👉 Nie znasz jeszcze dobrze języka niemieckiego z branży pedagogicznej i chcesz podszkolić? 

👉 Chciałabyś pracować z dziećmi, ale wydają Ci się to zbyt trudne?

👉 Pracujesz już, ale brakuje Ci konkretniej wiedzy jak to wygląda tutaj w praktyce?

👉 Chcesz przełożyć swoją wiedzę z Polski na niemiecki system? 

👉 Chcesz poznać podstawy pedagogiki przedszkolnej w Niemczech?

TO DLA CIEBIE STWORZYŁAM KURS, KTÓRY KOMPLEKSOWO PRZYGOTUJE CIĘ DO PRACY z dziećmi w DE!

Przedsprzedaż kursu przygotowującego do pracy w niemieckim żłobku lub przedszkolu trwa do 11.02.2024.

Zagwarantuj SOBIE  najniższą cenę oraz BONUSY!

Liczba miejsc jest ograniczona!

Data rozpoczęcia kursu: 12.02.2024

Uwaga: Kurs jest w formie online, więc przerabiasz go w swoim tempie, na własnych zasadach.Kurs trwa 4 Tygodnie- a po tym czasie otrzymujesz certifikat i masz potem jeszcze 3 miesiace, zeby wrócić do treści, które najbardziej Cię zainteresowały.

Ile to wszystko kosztuje?

Najniższa cena tylko w przedsprzedaży do 11.02.2024 ! 

🧸W tej cenie otrzymujesz ponad 14 lekcji wideo

🧸 4 Moduly 

🧸 Workbook z ćwiczeniami i wskazówkami

🧸praktyczne materiały niezbędne do pracy z dziećmi 

🧸4 spotkania live - Pytania i odpowiedzi

🧸certyfikat w języku niemieckim.

Bonusy:

  • Lista 15 Książek, które osoba pracująca w edukacji w Niemczech musi znać

  • Webinar- szkolenie o najpopularniejszych podejściach pedagogicznych w Niemczech

  • E- Book- 20 niemieckich gier dla dzieci, które musisz znać!

Przy kasie jest możliwość rozłożenia zapłaty w ratach

Później kurs będzie dostępny w wyższej cenie regularnej 199€  tylko do pracy własnej- bez spotkań na żywo i bonusów.

Kim ja w ogóle jestem i dlaczego warto mi zaufać?

praca w przedszkolu w niemczech.png

Nazywam się Natalia Cordero-Hilcher, jestem mamą i pedagożką z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, rodzicami i dorosłymi w Niemczech. Chcę Ci pomóc szybko rozwinąć skrzydła i odnaleźć się szczęśliwie w niemieckiej rzeczywistości!

 

Zaczynałam w Niemczech od znikomej znajomości języka niemieckiego (na pierwszym teście w szkole językowej wyszedł mi poziom A1!) oraz pracy jako niania. Następnie kupiłam cale mnóstwo książek i kursów, próbowałam, dokształcałam, rozwijałam swoje umiejętności metoda prób i błędów…I tak udało się! Mogłam zdobyć doświadczenie i uczyć się w ponad 20 żłobkach i przedszkolach jako Erzieherin oraz  Fachkraft für Integration A teraz jestem  motywatorka i Jobcoachem! Pomagam kobietom na emigracji pracować na własnych warunkach, dbając przy tym o rodzinę i własny komfort.

"Praca opiekunki w żłobku lub przedszkolu to jedno z najważniejszych i najbardziej satysfakcjonujących zajęć, jakie możesz wykonywać. Masz szansę wpłynąć na życie najmłodszych i pomóc im w rozwoju."

Jeszcze się wahasz? Zobacz, co znajdziesz w środku kursu:

praktyczna Edukacja dzieci 1-6

Pedagogika w Niemieczech

Dokumentacja

Język niemiecki

Pokazałaś mi krok po kroku jak działa tutaj system, dzięki temu wiem co mam robić i wreszcie powysyłałam swoje dokumenty. Wcześniej czułam sie totalnie zagubiona i podłamana nauką języka.  Teraz czuje, że mam motywacje!

Ania B.

„Bardzo lubię się u Ciebie uczyć, bo zajęcia są zawsze ciekawie zaplanowane i jest dużo praktycznych przykładów. I do tego nie wiem, jak Ty to robisz, ale atmosfera na zajęciach jest zawsze bardzo motywująca do pracy."

Franciska M.

„Po prostu tak dalej trzymaj, dziękuje za obudzenie radości do nauki. Od zawsze wiedziałam, że chce pracować z dziećmi, ale teraz otworzyłaś mi oczy na nowe ważne tematy związane z edukacja dzieci też dla mnie jako mamy “

Marta T.

„Polecam współpracę z Natalią. Jest skarbnicą wiedzy i pomysłów. Dzięki niej dostałam sie na Ausbildung tutaj, a myślałam, że to nie będzie możliwe. Dziękuje Ci! “

Gustina G.

 Być może teraz zadajesz sobie różne pytania: 

 

❓Nie mam doświadczenia w pedagogice, czy ten kurs jest dla mnie?    

💡Jak najbardziej! w tym kursie właśnie masz możliwość poznać system od podszewki! Na przykładzie sytuacji z dnia codziennego w przedszkolu w De masz możliwość bezstresowo przećwiczyć swoja wiedze i komunikacje po niemiecku. 

❓Mój język niemiecki jest bardzo słaby, czy jest sens, żebym brała udział w kursie?

💡Oczywiście! Język to coś, czego możesz się nauczyć. Ale uwaga to nie jest kurs języka niemieckiego! W kursie poznasz podstawowe fachowe zwroty, które ułatwią Ci komunikację i zrozumienie. Ponadto Kurs jest w języku polskim i niemieckim- tłumaczę wszystkie teksty z niemieckiego na polski, żebyś mogła dobrze zrozumieć. Dostęp do kursu masz przez dziewięć miesięcy, więc będziesz mogła do niego wrócić, gdy podszkolisz język. Pamiętaj, że taka niska cena już nigdy się nie powtórzy!

❓Nie jestem pewna, czy chcę pracować w niemieckiej edukacji, czy Twój kurs pomoże mi się zdecydować?                                                                     

💡Ten kurs przybliży Ci specyfikę i realia, jakie panują w niemieckich żłobkach i przedszkolach. Po kursie będziesz miała pewność, czy chcesz iść tą drogą. 

❓Nie mam czasu na przerabiane kursu...             

💡Wiem, że zajmujesz się swoją pracą, dodatkowo dom, dzieci, obowiązki. Rozumiem to! Dlatego stworzyłam kurs online, który możesz przerabiać, kiedy chcesz. W swoim tempie, na swoich zasadach. Dostęp do kursu jest ważny przez 3 miesiące, możesz go przerabiać wtedy, gdy znajdziesz chwilę. Jeśli nie dasz rady być na nagraniach, które prowadzę na żywo, dostaniesz dostęp do powtórki.

❓Wiem, że kurs jest wartościowy, ale nie stać mnie na niego.   

💡129€ w wersji podstawowej i 149 € wersji PREMIUM (gdzie będziesz miała możliwość spotkać się ze mną jeden na jeden i uzyskać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania) – czy to dużo? Tutaj moja ulubiona odpowiedź – to zależy! Wiedza, doświadczenie i wsparcie, które oferuję w trakcie kursu, jest warte zdecydowanie więcej. Pamiętaj, że ta cena, to inwestycja, które odmieni Twoje życie zawodowe. W skali roku, to tylko niecałe 2 złote za jeden dzień. Czy to nadal wydaje Ci się dużo? Zastanów się, co mogłabyś za to kupić dziś w sklepie? Sama widzisz, niezbyt wiele. To nieco zmienia perspektywę, prawda? Pamiętaj również, że taka NISKA cena już nigdy więcej się nie powtórzy! Każda kolejna edycja będzie droższa.

🚫 Kurs Nie Jest Dla:

🔹 Osób z doświadczeniem w niemieckim żłobku/przedszkolu, które znają system bardzo dobrze.

🔹 Osób, które posiadają dużo czasu i wolą samodzielne przeszukiwanie internetu w poszukiwaniu informacji.

🔹 Osób, które czują się pewnie na swojej obecnej ścieżce zawodowej i nie potrzebują dodatkowego wsparcia.

Jeśli nie pasujesz do żadnego z powyższych punktów, to nasz kurs jest dla Ciebie! Dołącz już dziś i rozpocznij swoją przygodę w pracy z najmłodszymi! 🌟

Platnosc Kurs

Podsumujmy, dlaczego powinnaś zapisać się na kurs przygotowujący do
pracy w niemieckim systemie edukacji?

Czas

Zaoszczędzisz czas na szukanie i tłumaczenie materiałów, których nie ma zbyt wiele w języku polskim. W kursie dostaniesz uporządkowaną podstawową wiedzę, która pomoże Ci się odnaleźć w pracy.

Doświadczenie

Skorzystasz z mojej wiedzy i ponad 13-letniego doświadczenia, w trakcie kursu podejdę do Ciebie indywidualnie i otrzymasz wiele rad i wskazówek, które będą dostosowane konkretnie do Ciebie i Twojej sytuacji.

Pieniądze

Zaoszczędzisz pieniądze, które w ciemno wydawałabyś na książki, które później zalegają na półkach (ten etap znam bardzo dobrze, nawet nie chce liczyć, ile tysięcy euro wydałam na książki, z których nie skorzystałam).

Motywacja

Otrzymasz ode mnie i innych kursantek dużą dawkę motywacji, która popchnie Cię do działania. Weźmiesz życie w swoje ręce i zaczniesz spełniać swoje marzenia!

Wiedza

Poznasz swoje prawa i obowiązki, będziesz wiedziała, jaka stawka jest godna i jakich warunków pracy masz prawo oczekiwać.

Kontakty

Poszerzysz swoją sieć kontaktów o osoby, w takiej samej sytuacji, jak Ty. Wsparcie innych osób, które są na tym samym etapie w życiu, jest bezcenne.

Spełniam swoje marzenia i decyduję sie na zakup Kursu

Artikel auswählen (€)

Świetnie, udało się! Jesteś na pokładzie kursu. Dodaj mój adres E Mail do ulubionych (kliknij w gwiazdkę przy E-mailach ode mnie) Do usłyszenia!

praca w niemieckim przedszkolu.png

🚀 Szybki Start w Pracy z Najmłodszymi!

🌟 Odkryj ten szybki Crashkurs 🌟

Czy marzysz o pracy w niemieckim żłobku lub przedszkolu, ale nie wiesz, od czego zacząć? Nasz Crashkurs jest właśnie dla Ciebie! Oto, dlaczego warto dołączyć:

✅ Szybkie Zanurzenie w Praktykę: Opanuj niezbędne umiejętności w najkrótszym możliwym czasie! Skupiamy się na praktycznych aspektach pracy, abyś mógł/mogła czuć się pewnie już od pierwszego dnia.

✅ Zwiększenie Pewności Siebie: Dzięki naszym praktycznym ćwiczeniom i wskazówkom, zbudujesz pewność siebie w kontaktach z dziećmi, rodzicami oraz koleżankami z pracy. Gotowy(a) na każdą sytuację!

✅ Praktyczne Podejście do Pracy z Dziećmi: Poznaj skuteczne narzędzia i metody pracy z grupą dzieci. Nasze wskazówki pedagogiczne oraz praktyczne ćwiczenia pozwolą Ci rozwijać umiejętności dzieci i angażować je w zajęcia!

bottom of page