top of page
Kindergarten

Chcesz rozpocząć pracę z dziećmi w niemieckim żłobku lub przedszkolu?

Masz doświadczenie pedagogiczne, ale brakuje Ci wiedzy i pewności siebie?

A może jesteś dopiero na początku tej drogi i chcesz od podstaw poznać pracę w niemieckiej placówce?

 

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś "tak", to znaczy, że jesteś w dobrym miejscu!

Vorschulklasse

Codziennie rano budzisz się, Twoje ciało jest rozluźnione, oddech spokojny. Przeciągasz się powoli i wstajesz z uśmiechem, bo wiesz, że czeka Cię kolejny piękny dzień w Twojej wymarzonej pracy. Tak, tak, w pracy w niemieckim żłobku lub przedszkolu! Wiesz, że jesteś odpowiednio przygotowana, znasz rytm dnia, zabawy i piosenki w języku niemieckim, znasz wartość swoich kompetencji. Spokojnie komunikujesz się z rodzicami i koleżankami z pracy, czujesz się tak samo dobra, jak każda inna niemiecka opiekunka. Każdego dnia zaczynasz pracę z radością i wdzięcznością, za to, że jesteś właśnie w tym miejscu!

Brzmi super, prawda? To wszystko jest możliwe! Jeśli weźmiesz udział w tym kursie przygotowującym do pracy w niemieckiej edukacji z dziećmi 1-6, to właśnie tak może wyglądać Twoje życie. 

Przedstawiam Ci mój autorski kurs przygotowujący do pracy

w niemieckim systemie edukacji:

💫Opiekunka w niemieckim żłobku lub przedszkolu 💫

Naucz się, jak pracować z dziećmi w Niemczech: szybko i bezstresowo! Zdobądź wiedzę i poczuj się pewnie na rynku pracy w Niemczech, zrealizuj swoje plany! To jest możliwe! Zastanawiasz się, czy dasz radę? Z odpowiednim przygotowaniem i wiedzą, nic nie stanie Ci na drodze!

  Czego się nauczysz w trakcie kursu? 

Anmelden

Uprawnienia

Dowiesz się jak zdobyć uprawnienia do pracy z dziećmi w niemieckiej edukacji, jak uznać swoje dokumenty, żeby moc pracować w tym zawodzie. A jeśli nie masz wykształcenia w tym kierunku to wiesz, jak je możesz zdobyć w Niemczech

Pedagogika w Niemczech

Nauczysz się, co należy do głównych obowiązków każdego wychowawcy i jak wygląda dzień w placówce.

Stanowiska pracy

Poznasz różne stanowiska i możliwości pracy w przedszkolu. Poznasz możliwości rozwoju w tym zawodzie.

Podstawy prawne

Poznasz podstawy prawne w pracy w pracy z dziecmi w Niemczech. Poznasz obowiązkowe podstawy pedagogicznej pracy w niemieckim żłobku bądź przedszkolu

praktyczne narzędzia

Nauczysz się, jakich narzędzi i materiałów używają wychowawcy w żłobkach i przedszkolach do obserwacji dzieci, planowania zajęć i współpracy z rodzicami.

Komunikacja w języku Niemieckim

Wiesz, jak profesjonalne komunikować w przedszkolu w języku niemieckim

warunki pracy

Nauczysz się, ile możesz zarabiać, jak wygląda system godzinowy pracy, ile masz dni urlopu, jakie są dodatkowe świadczenia. Jesteś przygotowana do wynegocjowania najlepszych warunków pracy dla siebie

Edukacja w Niemczech

Znasz podstawę programową Twojego Bundeslandu

Przygotuj się do pracy w niemieckiej placówce!

👉 Nie znasz jeszcze dobrze języka, ale chciałabyś się podszkolić? 

👉 Chciałabyś pracować z dziećmi, ale kursy i szkoła wydają Ci się zbyt trudne?

👉 Pracujesz już, ale brakuje Ci wiedzy, słówek i chcesz się podszkolić?

👉 Chcesz przełożyć swoją wiedzę z Polski na niemiecki system? 

👉 Chcesz poznać podstawy pedagogiki przedszkolnej w Niemczech?

TO DLA CIEBIE STWORZYŁAM KURS, KTÓRY KOMPLEKSOWO PRZYGOTUJE CIĘ DO PRACY!

Przedsprzedaż kursu przygotowującego do pracy w niemieckim żłobku lub przedszkola trwa do 04.04.2023.

Zagwarantuj SOBIE RABAT w wysokości 59e oraz BONUSY! Sesje coachingowaa 1:1, materiały do praktycznej pracy z dziećmi i dostęp do grupy mentoringowej!

Liczba miejsc jest ograniczona!

Data rozpoczęcia kursu: 17.04.2023

Uwaga: Kurs jest w formie online, więc przerabiasz go w swoim tempie, na własnych zasadach.

Zawsze możesz też wrócić do treści, które najbardziej Cię zainteresowały.

Ile to wszystko kosztuje?

Cena w przedsprzedaży do 04.04.2023 to tylko 340e! W skali roku to niecałe 1 e DZIENNIE! Pomyśl tylko, za 1e dziennie możesz zmienić swoje życie zawodowe i rozpocząć pracę marzeń!

🧸W tej cenie otrzymujesz ponad 10 godzin nagrań wideo

🧸praktyczne materiały niezbędne do pracy z dziećmi (wartość 50e)

🧸dostęp do grupy mentoringowej (wartość 99e), indywidualna sesja coachingowa (wartość 69e)

🧸certyfikat w języku niemieckim.

Całość wszystkich materiałów, które oferuję Ci w kursie warta jest 617e. Teraz możesz je mieć już za 340e!

 617 Euro ➙ 419 Euro! 

Później kurs będzie dostępny w wyższej cenie regularnej.

Taka niska cena nie powtórzy się już NIGDY!

Masz też możliwość zakupu pakietu Premium "Coachingowy Alles: Przygotowanie do pracy w Niemczech".

            W ramach pakietu premium, oprócz wszystkich materiałów z kursu podstawowego, otrzymujesz serie 4 spotkań ze mną, na których otrzymasz intensywna pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych: CV,  list motywacyjnego, przygotujesz sie do rozmowy o pracę. Wartość samego pakietu wynosi to 179e.

Jednak w przedsprzedaży, w ramach tego Pakietu Premium masz możliwość kupić Kurs + Coachingowy Alles: przygotowanie do pracy w Niemczech już za 539 e!

Kim ja w ogóle jestem i dlaczego warto mi zaufać?

praca w przedszkolu w niemczech.png

Nazywam się Natalia Cordero-Hilcher, jestem mamą i pedagożką z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, rodzicami i dorosłymi w Niemczech. Chcę Ci pomóc szybko rozwinąć skrzydła i odnaleźć się szczęśliwie w niemieckiej rzeczywistości!

Zaczynałam od znikomej znajomości języka niemieckiego (na pierwszym teście w szkole językowej wyszedł mi poziom A1!) oraz pracy jako niania. Następnie, wraz ze wzrostem moich umiejętności językowych, pracowałam w wielu żłobkach i przedszkolach jako wychowawca oraz pedagog integracyjny. A teraz jestem wykładowcą i coachem! Pomagam kobietom na emigracji pracować na własnych warunkach, dbając przy tym o rodzinę i własny komfort.

"Praca opiekunki w żłobku lub przedszkolu to jedno z najważniejszych i najbardziej satysfakcjonujących zajęć, jakie możesz wykonywać. Masz szansę wpłynąć na życie najmłodszych i pomóc im w rozwoju."

Jeszcze się wahasz? Zobacz, co znajdziesz w środku kursu:

praktyczna Edukacja dzieci 1-6

Pedagogika w Niemieczech

Dokumentacja

Język niemiecki

10 +

Wideo lekcji

270

dni na przerobienie Kursu

24/7

To Ty decydujesz o jakiej porze dnia albo nocy kurs przerabiasz

50

Stron Workbooka 

25

 Pozycji w słowniczku pojęć fachowych 

01

Certyfikat w języku niemieckim

06

Spotkań eksperckich, na których uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania

01

Dostęp do prywatnej grupy mentoringowej

4

Bonus 1: 4 praktyczne narzędzia do pracy ułatwiające prace z dziećmi

01

Bonus 2:

Indywidulana sesja Coachingowa 1:1

Pokazałaś mi krok po kroku jak działa tutaj system, dzięki temu wiem co mam robić i wreszcie powysyłałam swoje dokumenty. Wcześniej czułam sie totalnie zagubiona i podłamana nauką języka.  Teraz czuje, że mam motywacje!

Ania B.

„Bardzo lubię się u Ciebie uczyć, bo zajęcia są zawsze ciekawie zaplanowane i jest dużo praktycznych przykładów. I do tego nie wiem, jak Ty to robisz, ale atmosfera na zajęciach jest zawsze bardzo motywująca do pracy."

Franciska M.

„Po prostu tak dalej trzymaj, dziękuje za obudzenie radości do nauki. Od zawsze wiedziałam, że chce pracować z dziećmi, ale teraz otworzyłaś mi oczy na nowe ważne tematy związane z edukacja dzieci też dla mnie jako mamy “

Marta T.

„Polecam współpracę z Natalią. Jest skarbnicą wiedzy i pomysłów. Dzięki niej dostałam sie na Ausbildung tutaj, a myślałam, że to nie będzie możliwe. Dziękuje Ci! “

Gustina G.

 Być może teraz zadajesz sobie różne pytania: 

 

Nie mam doświadczenia w pedagogice, czy ten kurs jest dla mnie?    

💡Jak najbardziej! Bez względu na Twoje wcześniejsze doświadczenia, pokaże Ci od podstaw, krok po    kroku, co musisz zrobić i na co zwrócić uwagę, jeżeli chcesz rozpocząć pracę w niemieckim żłobku lub przedszkolu. Oprócz swojego ponad 10-letniego doświadczenia w pracy w niemieckim systemie edukacji oferuję Ci także swoje wsparcie jako jobcoacha.  

Mój język niemiecki jest bardzo słaby, czy jest sens, żebym brała udział w kursie?

💡Oczywiście! Język to coś, czego możesz się nauczyć. Ale uwaga to nie jest kurs języka niemieckiego! W kursie poznasz podstawowe fachowe zwroty, które ułatwią Ci komunikację i zrozumienie. Ponadto Kurs jest w języku polskim i niemieckim- tłumaczę wszystkie teksty z niemieckiego na polski, żebyś mogła dobrze zrozumieć. Dostęp do kursu masz przez dziewięć miesięcy, więc będziesz mogła do niego wrócić, gdy podszkolisz język. Pamiętaj, że taka niska cena już nigdy się nie powtórzy!

Nie jestem pewna, czy chcę pracować w niemieckiej edukacji, czy Twój kurs pomoże mi się zdecydować?                                                                     

💡Ten kurs przybliży Ci specyfikę i realia, jakie panują w niemieckich żłobkach i przedszkolach.

Po kursie będziesz miała pewność, czy chcesz iść tą drogą. 

Nie mam czasu na przerabiane kursu...             

💡Wiem, że zajmujesz się swoją pracą, dodatkowo dom, dzieci, obowiązki. Rozumiem to! Dlatego stworzyłam kurs online, który możesz przerabiać, kiedy chcesz. W swoim tempie, na swoich zasadach. Dostęp do kursu jest ważny przez 9 miesięcy, możesz go przerabiać wtedy, gdy znajdziesz chwilę. Jeśli nie dasz rady być na nagraniach, które prowadzę na żywo, dostaniesz dostęp do powtórki.

Wiem, że kurs jest wartościowy, ale nie stać mnie na niego.   

💡340e – czy to dużo? Tutaj moja ulubiona odpowiedź – to zależy! Wiedza, doświadczenie i wsparcie, które oferuję w trakcie kursu, jest warte zdecydowanie więcej. Pamiętaj, że ta cena, to inwestycja, które odmieni Twoje życie zawodowe. W skali roku, to tylko niecałe 1e za jeden dzień. Czy to nadal wydaje Ci się dużo? Zastanów się, co mogłabyś za to kupić dziś w sklepie? Sama widzisz, niezbyt wiele. To nieco zmienia perspektywę, prawda? Pamiętaj również, że taka NISKA cena już nigdy więcej się nie powtórzy! Każda kolejna edycja będzie droższa.

Platnosc Kurs

Podsumujmy, dlaczego powinnaś zapisać się na kurs przygotowujący do
pracy w niemieckim systemie edukacji?

Czas

Zaoszczędzisz czas na szukanie i tłumaczenie materiałów, których nie ma zbyt wiele w języku polskim. W kursie dostaniesz uporządkowaną podstawową wiedzę, która pomoże Ci się odnaleźć w pracy.

Doświadczenie

Skorzystasz z mojej wiedzy i ponad 13-letniego doświadczenia, w trakcie kursu podejdę do Ciebie indywidualnie i otrzymasz wiele rad i wskazówek, które będą dostosowane konkretnie do Ciebie i Twojej sytuacji.

Pieniądze

Zaoszczędzisz pieniądze, które w ciemno wydawałabyś na książki, które później zalegają na półkach (ten etap znam bardzo dobrze, nawet nie chce liczyć, ile tysięcy euro wydałam na książki, z których nie skorzystałam).

Motywacja

Otrzymasz ode mnie i innych kursantek dużą dawkę motywacji, która popchnie Cię do działania. Weźmiesz życie w swoje ręce i zaczniesz spełniać swoje marzenia!

Wiedza

Poznasz swoje prawa i obowiązki, będziesz wiedziała, jaka stawka jest godna i jakich warunków pracy masz prawo oczekiwać.

Kontakty

Poszerzysz swoją sieć kontaktów o osoby, w takiej samej sytuacji, jak Ty. Wsparcie innych osób, które są na tym samym etapie w życiu, jest bezcenne.

Spełniam swoje marzenia i decyduję sie na zakup Kursu

Artikel auswählen (€)

Świetnie, udało się! Jesteś na pokładzie kursu. Dodaj mój adres E Mail do ulubionych (kliknij w gwiazdkę przy E-mailach ode mnie) Do usłyszenia!

Image by Lucas Alexander
bottom of page